Podwykonawcy


Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow

Monitoring Podwykonawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Zakres umowy (skrótowo) Kategoria podmiotu
1 Soley Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 33,
32-083 Balice
Wzmocnienie gruntów dla posadowienia kładki dla pieszych podwykonawca
2 MKKM Firma Usługowo – Handlowa Maciej Król ul. Szkolna 2,
26-052 Nowiny
Roboty budowlane z branży oświetlenie o sygnalizacja świetlna podwykonawca
3 Usługi Telekomunikacyjne i Projektowe „Martel”
Marek Dzieciuch
ul. Lenarczyce 96,
27-641 Obrazów
Roboty budowlane z branży teletechnicznej i elektroenergetycznej podwykonawca
4 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TOMPAWEX ul. Posłowicka 24,
25-145 Kielce
Roboty budowlane z branży sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej podwykonawca
5 Zakład Ziemno Budowlany Jakub Iwan Ul. Borków 41a,
26-021 Daleszyce
Roboty budowlane związane z budową drenażu, zbiornika
retencyjno-infiltracyjnego oraz przepustów
podwykonawca
6 Zakład Usługowy „MR-CAT” Rabajczy Marcin ul. Górno - Parcele nr 55/1,
26-008 Górno
Budowa ekranów akustycznych podwykonawca
7 BNG TECHNOLOGY Sp. z o.o. ul. Tarniowa 8,
37-700 Przemyśl
Przebudowa i zabezpieczenie sieci gazowej podwykonawca
8 Usługi Remontowo - Budowlane
Adam Tworek
ul. Żeromskiego 14,
28-230 Połaniec
Roboty brukarskie podwykonawca
9 FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o. ul. Głuszycka 5,
02-215 Warszawa
Dostawa i montaż dylatacji i łożysk oraz wykonanie sprężenia kładki dla pieszych podwykonawca
10 Przedsiębiorstwo Geodezyjne "GEOSIT" Tomasz Placha ul. Kościuszki 60,
28-100 Busko-Zdrój
Obsługa geodezyjna podwykonawca
11 Zakład Konstrukcji Stalowych "KONSTAL" Sp. J. ul. Składowa 4,
26-052 Nowiny
Wykonanie, dostawa i montaż balustrad stalowych na kładce dla pieszych podwykonawca
12 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JANIMEX ul. 14 Stycznia 5B,
26-060 Chęciny
Roboty budowlane polegające na wykonaniu wyburzeń
/ rozbiórki obiektów kubaturowych
podwykonawca
13 ELEKTRO-JAREX BIS SP. z o.o. Sp. K. ul. Warszawska 146,
25-414 Kielce
Roboty budowlane z branży oświetlenie podwykonawca
14 DARKBRUK Dariusz Pobocha ul. Panek 10,
26-060 Chęciny
Roboty brukarskie podwykonawca
15 ZORIA Engineering Sp. z o.o. S.k. ul. Olszyny 2,
31-463 Kraków
Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych oraz nawierzchni z żywic kładki dla pieszych podwykonawca

Monitoring Usługodawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Zakres umowy (skrótowo) Kategoria podmiotu
1 Voessing Polska Sp. z o.o. ul. Grobla 17/5,
61-859 Poznań
Projektant usługodawca
2 GEOPRZEM Sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 10,
32-050 Skawina
Geodezja usługodawca
3 GEOKRAK Sp. z o.o. ul. Mazowiecka 21,
30-019 Kraków
Geologia usługodawca
4 Intraprojekt Krzysztof Tracz ul. Rakowicka 17/13,
31-511 Kraków
Projektowanie usługodawca
5 EMSTG Tomasz Grabowski ul. Sienna 67/13,
00-820 Warszawa
Ochrona Środowiska usługodawca
6 Laboratorium Drogowe SŁAWEX P.U.H.
Sławomir Kurdziel
ul. T. Kościuszki 7/31,
39-460 Nowa Dęba
Badania ugięć nawierzchni usługodawca
7 KRU-GOR, Jacek Kruszewski ul. Witosa 5A/43,
19-300 Ełk
Projektowanie usługodawca
8 Geo-Kar, Karol Krawczyk ul. Chęcińska 6,
25-001 Kielce
Obsługa geodezyjna usługodawca
9 Karol Cieśla ul. Ceramiczna 10,
26-026 Chałupki
Wycinka usługodawca
10 TM-VIA Sp. z o.o. ul. Balicka 100,
30-950 Kraków
Tymczasowa Organizacja
Ruchu
usługodawca
11 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. ul. Migdałowa 4,
30-950 Kraków
Obsługa laboratoryjna usługodawca
12 GRUPA GT-OCHRONA Sp. z o.o. ul. Tytusa Chałubińskiego 42,
25-619 Kielce
Monitorowanie usługodawca
13 Przedsiębiorstwo Techniczne EJMAX ul. Główna 9,
42-436 Pilica
Maszyny i urządzenia usługodawca
15 KDBUD Sp. z o.o. S.K. ul. Młyńska 12,
26-035 Raków
Maszyny i urządzenia usługodawca
16 AFTER LINE Marek Meisnerowicz Kraszewska 29B,
05-230 Kobyła
Usługa najmu zespołu pracowników do prac bitumicznych usługodawca
17 Hydrogeotechnika Sp. z o.o. ul. Ściegiennego 262A,
25-116 Kielce
Usługa polegających na odbiorze, transporcie i utylizacji zanieczyszczonej ziemi usługodawca
18 FHU KOWEX II Monika Cieśla Łomno 1G,
27-225 Pawłów
Usługa najmu zespołu pracowników do prac bitumicznych usługodawca

Monitoring Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Zakres umowy (skrótowo) Kategoria podmiotu
1 Flora Bis Sp. z o.o. ul. Rolnicza 3,
42-160 Krzepice
Elementy ekranów akustycznych dostawca
2 ULMA CONSTRUCCION ul. Koszajec 50,
05-840 Brwinów
Dzierżawa elementów deskowań z elementami BHP na potrzeby
realizacji konstrukcji żelbetowej
dzierżawa
3 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Mas Betonowych
BOSTA – BETON Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 30,
02-656 Warszawa
Dostawa mieszanek betonowych dostawca
4 REKSAN Sp. z o.o. ul. Borków 41a,
26-021 Daleszyce/Kielce
Dostawa produktów z zakresu branży sanitarnej dostawca
5 KORSTAL Kazimierz Korzeniak
Betoniarstwo Kazimierz Korzeniak
ul. Bosmańska 21,
05-462 Duchnowie
Dostawa prefabrykowanych, stalowych elementów zbrojarskich dostawca
6 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy
Robert Nosek
ul. Ściegiennego 23,
26-026 Morawica
Dostawa mieszanek betonowych dostawca
7 Ejmax Sp. z o.o. ul. Warszawska 40/2a,
40-008 Katowice
Dostawa spoiw drogowych dostawca
8 Kopalnia Wapienia Morawica S.A. ul. Górnicza 42,
26-026 Morawica
Dostawa kruszywa łamanego dostawca
9 PW GEOMEX Sp. z o.o. ul. Legnicka 28,
25-328 Kielce
Dostawa kruszywa naturalnego/piasku budowlanego dostawca
10 Bruk-Bet Sp. z o.o. Niecierza 199,
33-240 Żabno
Dostawa materiałów dostawca
11 HOCHTRANS BETON Sp. z o.o. ul. Częstochowska 6,
26-065 Piekoszów
Dostawa mieszanek betonowych dostawca
12 TRZUSKAWICA S.A. Sitkówka 24,
26-052 Nowiny
Dostawa kruszywa dostawca
13 Kopalnia Kostomłoty Sp. z o.o. ul. Bugajska 89,
26-085 Miedziana Góra
Dostawa kruszywa łamanego 0-31,5 dostawca